Dieta Joanny Krupy

Każdy powinien zadbać o swoje zdrowie i wygląd, zwłaszcza osoby publiczne, a w szczególności modelki, takie jak Joanna Krupa. Jest to jedna z najpopularniejszych modelek w Polsce. Wyróżnia ją to, że – w przeciwieństwie do innych modelek z branży – wygląda zdrowo, a jej ciało nie jest wychudzone. Wiele kobiet zazdrości jej sylwetki i zastanawia się jak zapracowała na ten wygląd. Odpowiedź jest prostsza niż mogłoby się wydawać: wygląd Joanny Krupy to sprawa zdrowego trybu życia. Ćwiczeń i co najważniejsze – zbilansowanej diety. Jak powszechnie wiadomo, dieta to siedemdziesiąt procent sukcesu, cała reszta to aktywność fizyczna.

Jak więc wygląda dieta tej topowej modelki? Wiele osób twierdzi, że je ona w bardzo małych ilościach. Nic bardziej mylnego. Zdrowa dieta nie ma nic wspólnego z głodzeniem się i ograniczeniem jedzenia do minimum. Rankiem zaleca się wypić smoothie z owoców takich jak na przykład banan czy truskawki z dodatkiem jogurtu naturalnego. Jeżeli preferujemy ciepłe posiłki na śniadanie możemy sięgnąć po klasyczną jajecznicę smażoną na maśle oraz kanapkę z awokado, które zastępuje nam margarynę. Obiady Joanny Krupy to nie same sałatki. Gwiazda często sięga po pieczonego dorsza. Ziemniaki zastępuje kaszą kuskus. Podczas diety bardzo ważne jest aby unikać kalorycznego jedzenia.Tak też postępuje nasza supermodelka. Słodycze zastępuje owocami, bądź warzywami takimi jak na przykład marchewka. Kłamstwem jest, że podczas diety nie spożywa się kolacji. Nie jest to posiłek konieczny, ale nic się nie stanie, jeżeli takowy zjemy. Należy jednak pamiętać, aby był on lekki. Dobrym rozwiązaniem w tym wypadku może być kromka ciemnego pieczywa z łososiem. Taki posiłek z pewnością nie obciąży niepotrzebnie naszego żołądka.

Dieta – mimo, że stanowi podstawę w zdrowym odżywianiu – nie jest jednak wszystkim. Ważna jest również aktywność fizyczna. Joanna Krupa ćwiczy regularnie pod okiem profesjonalnego trenera personalnego. Jeżeli jednak my nie mamy środków na tego typu przyjemności, możemy ćwiczyć samodzielnie w domu z pomocą filmików instruktażowych dostępnych za darmo w Internecie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *